Diskuzní téma: Vaše názory

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

AlbertGom | 05.06.2018

The prostate is the central part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate is located just in front of the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really really irritating and inconvenient for your patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.Prostate infection, also called prostatitis, is among the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 yrs . old. Infections from the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of most forms of prostate infection. It is caused by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition connected with a particular defect inside the gland and also the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be caused by trauma for the urinary tract or by infections originating from other regions from the body. A patient may feel testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal from the prostate defect then making use antibiotics and NSAIDs to help remedy the redness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not even to ascertain the cause of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and heavy lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper weight loss program is important. These are some of the actions to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for health and wellness and it will also keep the urinary track clean.

2. Some studies advise that several ejaculations each week will help to prevent prostate cancer.

3. Eat beef moderately. It has been shown that consuming over four meals of beef every week will heighten the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most significant measure to adopt to be sure a wholesome prostate is always to opt for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you need to opt for prostate examination at least once annually.

Obecně

Adriana | 14.04.2012

Dobrý den, vážím si toho, že kurzy Alfa probíhají a jsem moc ráda, že se do nich pustila i katolická církev. Ze svých zkušeností vím, že tyhle kurzy jejím účastníkům hodně pomohly v životě, nalézt hodnoty, vyjasnit si vztah k Bohu, ale i k ostatním lidem, což jde ruku v ruce. Určitě bych na ně doporučila chodit, může vám to jedině dát do života, ztratit nemůžete nic. A organizátorům přeji hodně trpělivosti, odvahy, rozvahy a požehnání.

Kristus

Kateřina | 20.03.2012

Dobrý den, chci se jen zeptat, jak to dopadlo. Sehnali jste někoho, kdo si myslel, že je Ježíš něco jiného než Kristus?

Re: Kristus

Petr Hylmar | 21.03.2012

Taky přeji dobrý den, tak myslím, že je několik účastníků, kteří přijímají jako historický fakt, že člověk Ježíš doložitelně a prokazatelně žil, ovšem zatím nepoznali, nepřijali i to, že je současně Bůh, tedy v náboženské terminologii Boží syn, Spasitel, Vykupitel, Mesiáš, Kristus...

Urážka víry

Kateřina | 12.03.2012

Dobrý den,
může mi, prosím, někdo objasnit, co to dnes mělo mít za smysl? Katolík snad to všechno, co bylo řečeno, dostává každý týden v kostele i s pozlátkem a jako nekatolík (ještě dnes odpoledne) nakloněný křesťanství musím zkonstatovat, že jediné, co jsem si odnesla je pocit hluboké urážky.
Jednak mi připadá nefér lákat na otevřenou diskusi a uspořádat velmi jednostranně zaměřenou přednášku, která jejíž argumentace s nezadá s podomními Jehovisty. Komu, proboha, pan Bejček vykládá o tom, že jediná víra hodná toho jména je víra křesťanská, ale spíš vlastně katolická? To si katolíci potřebují naleštit svá třpytná ega? Proč to tedy nazýváte diskusí? Chcete přilákat lidi tím, že řeknete, že čemukoli sami v životě věří není víra dokud není v Krista vašeho pána ámen? Tím je jen urazíte. Urazili jste.
Nechť vám vaše povýšená ega září navěky!
Kateřina

Re: Urážka víry

Marie | 13.03.2012

Milá Kateřino, pan moderátor přeci říkal, že dnes je úvodní přednáška a diskuze nebude, což je logické. Snad si tvého příspěvku tvůrci těchto stránek a letáčků všimnou a zdůrazní, že úvod je bez diskuze (to pro příště).
Na závěr p. Bejček se ptal, jestli má někdo dotaz.
I v letáčku je poznat, že se jedná o křesťansky zaměřené přednášky, kam patří evangelická, babtistická, bratrská,katolická...církev. Počítám, že křesťané budou hájit své názory a myslím, že se nebudou vyhýbat názorům jiným. To uvidíme jak proběhnou ty diskuze.

Re: Re: Urážka víry

Svoboda | 19.11.2017

zastavám se paní Kateřiny, také mám tu zkušenost s Alfou. je to předžvýkané a zaměřené na moderní křesťanství, které mne také uráží.
Prosperita, obchod, emoce a vizualizace do křestanství nepatří. kdo může pochop. Pokoj a sláva Bohu.

Re: Urážka víry

Petr Hylmar | 14.03.2012

Dobrý den, Kateřino, byla to úvodní přednáška, diskuze budou od druhé přednášky. Pokusíme se přednášky zkráti a diskuzi prodloužit. Jak znám více let pana přednášejícího Karla Bejčka, tak to určitě takto, jak jste to cítila Vy , nemyslel. Ale máte úplnou pravdu, že to takto mohlo být pochopeno a tak to také, doufám, že pouze v částech přednášky a ne v úplně celé, vyznělo.
Pokud jste to cítila jako hlubokou urážku, tak mě to mrzí a omlouvám se za celý tým. Už mi to totiž také někdo z pořádajícího společenství říkal, že to takto mohl někdo pochopit. Takže se nemýlil. To víte my chlapi jsme asi méně citliví a přímo "natvrdlí" v tom, co koho může urazit nebo se ho hluboce dotknout a i když se snad snažíme učit (nebo lépe život nás učí, manželky, děti kolegyně a kolegové v zaměstnání, kamarádi a kamarádky), je vidět, že jsme hodně nedokonalí. Takže máte pravdu, byla to urážka. Jenom nevím, jak Vám vysvětlit , že jesti něco v životě cítím a za co já osobně Bohu děkuji hodně, že mě učí mít rád lidi. A má to se mnou těžké. Velice rád, bych se s každým, kdo tam přišel, seznámil a řekl mu, jak moc si vážím a jak ho obdivuji, že tam vůbec vkročil. Do sklepa a ještě mezi katolíky. Mně by se také na mnohá místa nechtělo jít a tak si sám sebe představuji, jak se mi hrozně nechce. Máte můj upřímný obdiv, že jste přišla a rád bych , kdybyste vydržela. Protože se zdá, že budete mít pro mně nové a třeba zatím pro mě neznámé pohledy na život a vše kolem. A taky Vám děkuji za odvahu, že jste to takto upřímně napsala. To také obdivuji, někteří se to musíme těžce učit.

Re: Re: Urážka víry

Kateřina | 16.03.2012

Děkuji za odpověď. Příjemně mě překvapilo, že se dá takhle mile odpovědět na můj rozlíceně rozčarovaný komentář. :)
Do sklepa mezi katolíky jsem se odvážila více méně díky tomu, že jsem měla předchozí dobré zkušenosti z onoho sklepa (akce Salaše) i z diskuse o životním přesahu s jinými přesvědčenými křesťany (bratříci z UHK). Pana Bejčka jsem do onoho osudného večera znala jen jako postavičku z divadelní hry, takže jsem prostě měla strašně zkreslená očekávání.
Nevím ale, odvážím-li se kdy znovu k návštěvě. Možná 4. 6. bude znovu jakési mírně pochybovačné životozpytné téma. Teologické diskuse o podstatách jednotlivých prvků vaší náboženské praxe nejsou pro nepraktikujícího úplně aktuální. (Omluvíte-li mou upřímnost: Je mi celkem jedno, kdo je nebo byl Ježíš a je/byl-li Kristus. Podstata jeho myšlenek, stejně tak jako riziko jejich špatné nebo účelové interpretace se tím nemění.)

Re: Re: Re: Urážka víry

Petr Hylmar | 18.03.2012

Milá Kateřino, přeji pěkný den a vše dobré. Mám hlavně radost, že žijete......tedy, že jste odpověděla. Představte si, že právě v tuto chvíli, kdy Vám píšu, na nás zazvonili asi Svědci Jehovovi a dali mi pěkný letáček , kde je nápis "Jak si představujete Ježíše ?" A tři různé obrázky... To bude také téma další naší přenášky "Kdo je Ježíš?" V podstatě, jestli je pravděpodobnější, že žil a něco zásadního se svým životem pokusil lidem sdělit a nebo je to všechno úplný blábol, nesmysl nebo rafinovaný podvod, za nějakým účelem... Tak Vám přeji hlavně radost ze života a děkuji za Vaši trpělivost.

PS: Pochybovačná témata jsou to ale na kurzech Alfa všechna. Pochybovat o něčem, to je v životě dost důležité. A myslím si , že asi všichni lidé stále o něčem pochybují. Kromě svého vlastního narození a smrti, to alespoň ještě zatím před mnou nikdo nikdy nezpochybňoval.

Záznamy: 1 - 10 ze 12
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek